Prvá svetová vojna očami Iluminátov

Posted: 25. januára 2010 in boľševická revolúcia, I. Svetová vojna, sionizmus

Na prvý pohľad bol svet na začiatku 20. storočia pomerne pokojný.No to bol len dojem, pretože sa počas dlhej doby pripravoval taký krvavý kúpeľ, na ktorý svet tak skoro nezabudne.

Mnohí historici sa zhodujú v spoločnom názore, že príčinou vojny sa stala nezhoda medzi Rakúskom a Srbskom. Vražda arcivivojvodu Franza Ferdinanda v Sarajeve, následníka rakúskeho trónu a jeho ženy Sofie uskutočnenou Srbmi z tajnej okultnej spoločnosti “Čierna ruka”, bola využitá neviditeľnými silami na uskutočnenie svetovej vojny , ohlasovanej pred 40. rokmi Albertom Pikeom.

A hoci na začiatku 20. storočia Rusko disponovalo najväčšou armádou na svete, zabezpečenie jej tylu bolo viac ako mizerné. Do začiatku vojny v r. 1914 ubezpečila BRISTSKÁ KORUNA Rusko svojou bezvýhradnou pomocou a vojenskou podporou v prípade vojny, bezprostredne po začiatku vojny bola táto pomoc skrátená o 10% v porovnaní pred vojnou. Vlastníci monopolu peňazí chceli celkom očividne, v úplnej zhode s plánom oznámeným Albertom Pikeom “utopiť Rusko”.

V tom čase ako milióny Rusov hynuli na bojisku, agenti Rotschilda dobre vykonali “dobrú” prácu ešte viac zväčšiť katastrofickú situáciu v štáte. Filozofia Iluminátov sa zakladala na chudobe a nestabilite a treba povedať, že ich náklady boli vynahradené: scéna vtedajšej ruskej skutočnosti bola hotová na revolúciu, ktorá musela nasledovať vzápetí za porážkou, spôsobenou Nemeckom.

Revolúcia sa rozpútala vo febrári 1917, cár bol odstránený od moci a na čele štátu stála dočasná vláda na čele s kniežaťom Georgijom Ľvovom, ktorá nemohla odvrátiť štát od úpadku.

Vrátime sa k článku “Boľševická revolúcia a jej rub” v momente, keď bojovníci Trockého opustili New York na parníku Kristianiafjord s 20 miliónmi dolárov v zlate.

Parník bol zadržaný 3. apríla 1717 kanadskými úradmi v Halifaxe, v Novom Škótsku. Bolo možné sa domnievať, že plán Iluminátov bol odsúdený na neúspech, ale nie. Jacob Schiff, využijúc svoj vplyv a tiež vplyv svojich priateľov Iluminátov na americkú a anglické vladu, urobil všetko možné aby parník dosiahol svoj cieľ. Príduc do Európy si to Trockij hneď namieril do Švajčiarska na schôdzu s Leninom, Stalinom, Kaganovičom a Litvinovom kvôli prerokovaniu ich ďalšej stratégie.

Pre sprisahancov spočívali nasledovné problémy: ako sa vrátiť do Ruska so zbrańami a bojovníkmi. Riešenie bolo predložené agentom Rotschilda, šéfom tajnej služby Nemecka Maxom Warburgom, bratom Paula Warburga, prvého prezidenta Federálnej rezervnej banky (FED). Umiestnil ich do blombovaného vagónu kvôli nehatenému prekročeniu hraníc. V Nemecku boli na príkaz generála Ericha von Ludendorfa vydelení 2 nemeckí dôstojníci na sprievod vlaku.

V novembri 1917 bolo úsilie revolucionárov nakoniec ovenčené úspechom. Získajúc finančnú podporu spolu s praktickou výučbou odohrávajúcou sa v New Yorku sa netreba čudovať. Počas krvavej občianskej vojny, zmenenej na boľševickú revolúciu, sa Lenin stal šéfom politickej časti aktivít a Trockij vojenských. On sa postavil na čelo ČERVENEJ ARMÁDY. Samotný názov ČERVENÁ ARMÁDA nebol náhodný a vybratý neverímboha. ČERVENÁ ARMÁDA sa pod vedením Trockého stala smrteľným nástrojom medzinárodných bankárov, ktorí boli sami ovládaní Rotschilda (v preklade znamená Rotschild červená zástava (znak, vlajka)).

Mimochodom, a to je historický fakt, väčšina vedúcich predstaviteľov na čele s Leninom boli Židia. V novinách TIMES z 29. marca 1919 sa napríklad písalo “… jednou z najzaujímavejších charakteristík boľševického hnutia je veľké percento neruských elementov, tvoiacich jeho vedenie. Priližne na 30 komisárov a vedúcich predstaviteľov, formujúcich centrálny aparát moci, bolo aspoň 75 % Židov”.

Podľa svedectiev francúzskych tajných služieb, predal Jacob Schiff ešte 12 miliónov dolárov ruským revolucionárom. Druhý finančníkmi revolúcie boli tiež: Felix Warburg, Otto Khan, Mortimer Schiff, Jerome H. Hanoer, Max Breitung v USA a Max Warburg, Olaf Auschburg a Žitovski v Európe.

Podľa svedectva veľvyslanca Ruského impéria v USA Bachmateva, po víťazstve boľševikov bolo medzi rokmi 1918 až 1922 prevedených 600 miliónov rubľov v zlate z Ruska do newyorskej banky Khun Loeb Bank.

V knihe “Blombovaný vlak” od Michaela Pirsona sa uvádzajú svedectvá, že Nemecko poskytlo boľševikom k dispozícii do 5. februára 1918 (so súhlasom Ministerstva zahraničných vecí) 40 580 997 nemeckých mariek na “osobitné” a propagandistické ciele v Rusku. V tom istom dokumente sa hovorí, že nemecký štát vydelil 15 miliónov mariek Rusku nasledujúci deň po uchvátení moci Leninom.

Krvavý kúpeľ, ktorý nedbal na osud miliónov Rusov málo zaujímal medzinárodných bankárov, stavajúcich si pred seba jediný cieľ: svetovú vládu.

Jan Van Helsing

Zdroj: Les Societes Secrets, ruský preklad na stránke http://www.idare.narod.ru

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s